Bize Ulasin /

Her türlü sorularınız ve rezervasyon güncellemeleriniz için bu formu kullanabilirsiniz.

Odanızı rahat bir şekilde şimdi rezerve etmek istiyorsanız bu form yerine online rezervasyon linkini kullanarak gerçek zamanlı olarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz, bu işlem için lütfen kredi kartı bilgilerinizi hazır tutunuz. Özellikle sezonda yaşanan yoğunluk nedeniyle yanıtlar 24 saat içerisinde olmak kaydıyla gecikmeli ulaşabilir, anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Yerimiz

Adres

Dolaplı Sokak No 4-6
17680, Bozcaada, Canakkale, Turkiye

Tel: +90 286 697 8424

Arabayla ulasim

İstanbul’dan gelirken Çanakkale Boğazı’nı geçmek için 3 seçeneğiniz vardır. Gelibolu – Lapseki ve Eceabat – Çanakkale arasında, Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne (TDİ) bağlı, saat başı kalkan feribotlar kullanılmaktadır. Kilitbahir – Çanakkale arasında ise doldukça hareket eden özel motor seferleri bulunmaktadır. Çanakkale’den sonra İzmir istikametinde Bozcaada tabelasını takip ederek, adaya geçeceğiniz Yükyeri Feribot İskelesi’ne 45 dakikada ulaşabilirsiniz. İzmir’den gelirken ise Ezine üzerinden Geyikli- Bozcaada tabelaları takip edilerek iskeleye ulaşılır. İstanbul’dan gelenler için bir diğer alternatif, İstanbul- Bandırma arasındaki hızlı feribotları kullanmaktır. Bunun için İstanbul Yenikapı’dan hergün kalkan hızlı feribotlarla 2 saatte Bandırma’ya gelinir. Buradan 3 saatte Yükyeri İskelesi’ne ulaşılır.

Otobusle Ulasim

Belli başlı otobüs firmalarının yaz boyunca Geyikli’ye bağlı Yükyeri Feribot İskelesi’ne kadar seferleri bulunmaktadır. Otobüsler adaya geçmeden sizi iskelede bırakırlar. İstanbul’dan gece 24.00’te kalkan otobüsler sabah 8.00’de feribot iskelesine ulaşır. Ama ilk feribot seferi sabah 10.00’da olduğu için iki saat bekleme süreniz vardır. Buradaki iskelede çay bahçeleri ve plaj bulunmaktadır.

Adaya varınca

Feribottan indikten sonra ana caddede ilerleyin yol yaklaşık olarak 200 m. sonra sağa ve sola doğru ayrılır. Soldan devam ediniz. Yaklaşık 100 m. sonra solda köşede Marketi göreceksiniz. Marketin olduğu yoldan girince 50 m. sonra sağda otelimizin yaya girişi yeralmaktadır. Araçla geliyorsanız, solda marketi bırakarak devam ediniz ve yaklaşık 50 m. sonra sola girerek otelimizin arka tarafına rastlayan bölüme geliniz aracınızı burada park edebilir ve bahçemizden geçerek kayıt için resepsiyona ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Bize Ulasin

Address: Dolapli Sokak No:4-6, 17680, Bozcaada, Canakkale, Turkiye

Phone: +90 286 697 8424

Skype: armagrandibozcaada

Email: bozcaada@armagrandi.com